Saranda International

 
hotel rating stars

Km 2 Sarande-Ksamil, Sarande, Shqiperi

Saranda International Hotel ndodhet 1,5 km larg qendra e qytetit. Te gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi falas, TV LCD kabllor dhe ballkon. Shumica e dhomave ofrojnë pamje direkt nga deti. Per femijet është në dispozicion nje park lojerash. Parkim falas eshte per te gjithe klientet. Gjithashtu Hotel Saranda International ofron plazhin e tij privat si dhe barin ne plazh. Cadrat e plazhit dhe karriget janë pa pagesë. Qyteti i lashtë i Butrintit ndodhet 20-minuta larg.

Mire, 2.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli

DDuring the low season (01/01- 30/06 & 01/09- 31/12) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07– 31/08) reservations cancelled at least 7 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00