Makpetrol Struga

 
hotel rating stars

Settlement Elen Kamen, Struge, Maqedoni (FYROM)

Hotel Drim në Strugë ofron strehim me ajër të kondicionuar Wi-Fi falas, TV kabllor dhe një ballkon.Hoteli ka 3 restorante dhe ofron parkim private falas, një plazh privat me rërë ne liqenin e Ohrit dhe një pishinë të hapur.Një minibar dhe një banjo private me tharëse flokësh janë struktura standarde në të gjitha dhomat në Drin. Disa dhoma të mobiluara ne menyre luksoze dhe një dush spa brenda dhomën.Kuzhina tradicionale maqedonase dhe ndërkombëtar mund të provoni në restorantin e hotelit. Klientet mund të pushojnë në tarracë të përbashkët dhe të bëjnë përdorimin Barbecue, ndërsa shesh lojërash për fëmijë, Recepsjon 24 orë në ditë dhe ofron shërbim në dhomë dhe këmbimit valutor.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • ATM
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli

up to 7 days prior to arrival in the hotel free of charge

Check-In: 12:00

Checkout: 12:00