Hamburg

 
hotel rating stars

Bulevardi Krste Misirkov, Shkup, Maqedoni (FYROM)

Hotel Hamburg i vendosur në qendër të Shkupit, Hotel Hamburg përmban dhoma moderne me ajër të kondicionuar, TV të sheshtë.Hoteli ka një bar, ndërsa të gjitha hapësirat publike janë të ajrit të kondicionuar.Të gjitha dhomat kane TV me ekran te sheshte. Banjo private përmban një dush, tualetin, tharëse flokësh dhe pantofla.Mëngjesi sherbehet ne hotel, ndërsa restoranti më i afërt ndodhet 50 metra larg.Dyqane, restorante dhe muzetë shume afer hotelit. Muzeu Arti është 60 metra larg, ndërsa Kalaja ndodhet 200 metra large.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 15:00

Checkout: 12:00

 Krevate shtes e= 20 Euro per nate