Breza

 
hotel rating stars

Mosha Pijade 24a, Prilep, Maqedoni (FYROM)

Hotel Breza është i pozicionuar në pjesën jugore të qytetit të Prilepit. Hapur në vitin 2003, ajo numëron 20 shtretër që janë të vendosura në 10 dhoma, Secila nga dhomat është e pajisur me banjo, një mini bar, ajer te kondisjonuar, TV kabllor dhe një lidhje falas në internet wireless.Hoteli ka oborrin e vet,parkimi që është pa pagesë për klientet, bar kafe. Personeli i hotelit është në dispozicionin tuaj të vazhdueshme për çdo lloj nevoje qe mund të kërkojë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 5 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 5 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika e femijeve: Nga 0-5 vjec nuk paguajne nqs rrine ne nje krevat me prinderit. Nga 5-12 vjec pagujne gjysmen e cmimit