Park Lakeside

 
hotel rating stars

Naum Ohridski, Oher, Maqedoni

Hoteli eshte vetem 3km larg nga qendra e qytetit, duke e bere me te thjeshte levizjen ne kembe per kete distance, por nese deshiron te marresh me qera nje makine, nuk ka problem. Mund ta rezervosh tek hoteli. Nese je nje fans i bicikletave, ne jemi ne dispozicionin tuaj. E njejta situate nese preferoni te luani tenis ose futboll, te notoni ne liqen apo ne pishine, ose ndoshta ju deshironi te shtriheni e te shijoni pamjen, nderkohe qe e era e fresket e veres ju mirepret ne Oher, Perla e Maqedonise, e perhapur perpara syve tuaj. Ne jemi te pozicionuar ne pjesen me te mire te bregut te liqenit dhe nese deshironi te qendroni ne nje hotel i cili eshte buze liqenit, i cili eshte ne kufi me qiellin, atehere te dyja jane ne kufi me imagjinaten tuaj. Prandaj ne sherbejme si nje vend per akomodim nderkohe qe ju pergatiteni te fluturoni me imagjinaten tuaj.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Fushe tenisi

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the 100% of the first night stay.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone: 70% e cmimit te dhomes do te paguhet.