Montenegrin Inn

 
hotel rating stars

Bulevardi Turisticka 56, 6000 Oher,Maqedoni (FYROM)

Hotel Montenegrin Inn i vendosur në qendër të Ohrit, ofron një vend të këndshëm dhe pamjet unike të qytetit. Një plazh me guralecë 500 metra, ndërsa një plazh me rërë të mund të arrihet në 1 km.Dhomat ofrojnë pamje të qytetit dhe monumentet përreth, ndërsa të tjerët kanë një ballkon mobiluar përshtatshme për ngrënie në natyrë. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar,tavolinë, TV kabllor dhe një gardërobë. Banjo private me dush dhe tualetin .Qytetin e lashtë te Ohrit me histori të pasur, dhe ne mbrojtjen e UNESCO-s. mund të vizitoni në këmbë apo në një varkë, të shoqëruar nga një udhëzues profesional.

S'ka Vleresime

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim Falas
  • Bar
  • Ashensor
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Banje me dush
  • Ajer te kondicionuar
  • Televizion
  • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

 Politika per largimin e vone nga hoteli

Nqs largoheni me vone nga orari i largimit  do tiu mbahet 50% e shumes se nates se pare