Lagadin

 
hotel rating stars

Naselba Lagadin BB, Oher, Maqedoni (FYROM)

Hotel Lagadin i vendosur drejte në breg të liqenit të Ohrit në rrëzë të malit Galicica, Hotel Lagadin përmban dhoma pamje nga liqeni dhe një plazh me karrige shazllone dhe një bar.Të gjitha dhomat në hotel Lagadin janë ajër të kondicionuar, kanë një ballkon, banjo private dhe një minibar.Ushqim tradicional është shërbyer në restorant specialitete përfshijnë peshk i pjekur në zgarë, mish derri i pjekur në skarë dhe pastë të shijshme.Qyteti i Ohrit është 5 milje nga Hoteli.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Cancellation of reservation 7 days prior to arrival is free of charge.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per krevat shtese: Do paguhet 10 euro per nate per krevat.
Politika per largim te vone nga hoteli: do te paguhet 50% e shumes se nje nate.