Inex Gorica

 
hotel rating stars

Naum Ohridski St. 5-7 6000, Oher, Maqedoni (FYROM)

Hotel Inex Gorica eshte nje nder hotelet me komode te liqenit te Ohrit eshte nje strukture turistike e rikonstruktuar se fundmi duke i dhene nje vlere te vecante ketij resorti turistik.Nje hotel me infrastrukture te plote , i pershtatur me tendencat e zhvillimit te nje turizmi cilesor , perben nje nga zgjidhjet me te mira per familjet , individet, ciftet qe duan te kalojne pushime te qeta dhe te paharruara. Me nje pamje madheshtore , hotel Inex Gorica , mbetet gjithmone nje strukture hoteliere moderne qe duhet provuar . Hoteli ka 125 dhoma moderne dyshe me ajer te kondicionuar , banjo , tv satelitore , ballkone , pamje liqeni, internet.Hotel eshte i vendosur prane bregut te liqenit te Ohrit rrethuar nga nje pyll i dendur pishash jo shume larg nga plazhi & qendra e qytetit te Ohrit.Hoteli ka disa restorante e bare ku sherbehen ushqime maqedonase dhe nderkombetare, pishine te brendeshme , salla konferencesh , fusha tenisi , fushe basketbolli , plazhin privat buze liqenit , dyqane suveniresh, ambjente argetimi , shezllone ne plazh etj.Hoteli sherben edhe per aktivitete rajonale politike, kulturore gjate gjithe vitit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe tenisi

Cancellation of reservation 7 days prior to arrival is free of charge.

Check-In: 14:00

Checkout: 10:00

Politika e femijeve : Femijet deri ne 6 vjec jane falas nese perdorin te njejtin krevare me prinderit.
Femijet 6 deri ne 12 vjec qe rrine me te njejtin dhome me prinderit kane 50 % ulje