Eco Resort Momir

 
hotel rating stars

Fshati Openica, Oher, Maqedoni (FYROM)

ECO Resort Momir është një oazë të paqes dhe qetësisë, një destinacion ideal për ata që duan të kalojnë kohë në fshat duke shijuar komoditetin e një restorant të shkëlqyer hotel një pellg për peshq zbukurime vet të vendosura në lumë Openica. Ndodhet vetëm 10 kilometra larg nga qendra e Ohrit.Restoranti i hotelit, ofron ushqim organik, peshk të freskët, dhe specialitete ndërkombëtare përgatitur dhe shërbyer për standardet më të larta.Dhomat jane me ajer te kondisjonuar,TV,internet dhe parkim falas,banjo private e kompletuar.Ju mund të vijni në ECO Resort Momir për një fundjavë familjare, një takim pune apo drekë, trajnimit të kompanisë, një seminar apo një kongres, por edhe për një parti të mrekullueshme por mbi të gjitha për një pushim të këndshëm në fshat magjike.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Trasferte aeroporti falas
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Biliardo me pagese

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 14:00

Politika e femijeve: Femija i pare deri ne 12 vjec eshte falas