Cingo

 
hotel rating stars

Rr.Abas Emin, Nr.3, Oher, Maqedoni (FYROM)

Hotel Cingo i vendosur 500 metra nga Liqeni i Ohrit dhe 150 metra nga qendra e Ohrit, Hoteli ofron, recepsjon 24-orësh dhe një restorant. Hapësirat e lira dhe parkimi ofrohet.Dhomat jane me TV kabllor, WiFi falas një frigorifer ,banjo private me dush. Ne disa dhoma mund të shtrojë nga një divan.Mëngjesi shërbehet çdo ditë në hotel.Hoteli ka barin dhe restorantin à-la-carte.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

During the low (16/10- 14/04) reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (15/04 – 15/10) reservations cancelled at least 14 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 14 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e anullimit per grupe
Anullimet mund te behen 21 dite perpara mberitjes se grupit