Villa Bella Boutique

 
hotel rating stars

Rruga Moklishka 24, Vatasha Area, 1430 Kavadari, Maqedonia, (FYROM)

Hotel Villa Bella është një hotel familjar dhe restorant që është i vendosur në periferi të qytetit Kavadar në zonën e quajtur Mokliste, Vatasha.Ndërtuar në 2012 ky hotel klasik Boutique është e vendosur në mesin e peisazheve piktoreske të bukurisë natyrore. Relaksohuni ne pishinën tonë jashtme të vendosura brenda kopsht ku ju mund të gëzoni ditë të ngrohtë me dielle. Villa Bella do t'ju ofrojë mundësi e përkryer për të përjetuar diçka të ndryshme dhe unike.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 5 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 5 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e femijeve: Femije nga 0deri 5 vjec nuk pagujne ndersa femije nga 6 deri me 12 paguajne gjysmen e cmimit